wtorek, 15 lipca 2014

Metamorfoza mebli z Ikea

Meble z Ikea. No cóż, chyba nie minę się z prawdą jeśli stwierdzę, że są fenomenem naszych czasów. Niby wszyscy dążymy do bycia oryginalnymi, chcemy posiadać coś unikatowego, a jednak niemal każdy z nas ma w domu coś z Ikea. Bo choć produkowane masowo, to trzeba przyznać, że są to meble ponadczasowe, a jakość podąża za ceną. Są też jednymi z popularniejszych mebli stosowanych w pokojach dziecięcych. Dlaczego? Bo łatwo zaaranżować nimi pokój, są lekkie i nie stwarzają problemu przy przestawianiu z miejsca na miejsce,  a przede wszystkim mają design, który "rośnie" z naszymi dziećmi.
Czasami jednak chcielibyśmy, aby nasze maluchy miały coś bardziej dopasowanego do ich potrzeb i upodobań, coś co będzie odróżniać ich pokój od wszystkich innych. Spójrzcie proszę jak w tani i szybki sposób można spersonalizować meble Ikea.

 Komoda Malm


Stołek Mammut


Krzesło i stolik Kritter / stolik Lack
Łóżko Kura
Regał Kallax (poprzednia nazwa Expedit)

źródła zdjęć: ikea.com | pinterest.com

Przedstawione przykłady możecie traktować dosłownie lub jedynie jako inspiracje, bowiem meble o najprostszych kształtach można przekształcić na rozmaite sposoby i dopasować do pokoi o przeróżnych stylach. Może to być tylko zmiana koloru, ale też całkowita przemiana mebla, która zmieni jego funkcję.
A zatem do dzieła drodzy rodzice! A może dzieciaki chętnie Wam pomogą?

1 komentarz:

  1. Zapraszamy na www.azurove.pl po lekkie panele dekoracyjne, którymi w szybki i tani sposób ozdobicie i odnowicie swoje meble z IKEA i nie tylko.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...