środa, 23 kwietnia 2014

Prawie na biwaku

Co ma biwak do pokoju dziecięcego? Zgodnie z najnowszymi trendami całkiem sporo :) To co kojarzyło się do tej pory z łąką, słońcem i zabawą na świeżym powietrzu, świetnie sprawdzi się w pokoju Waszych pociech. Mowa o tipi. Jest to absolutny must have do pokoju modnego malucha. Dzieciaki je kochają!
Pamiętacie z własnego dzieciństwa prześcieradła porozwieszane na krzesłach? Uwielbiałam te zabawy :) Choć trzeba przyznać, że pokój dzienny (bo to w nim było najwięcej miejsca) nie wyglądał wtedy zbyt dobrze ;P Dziś można dostać piękne, gotowe tipi, które wystarczy w kilka minut ustawić w pokoju malucha. Nie dość, że będzie się mógł w nim bawić non stop, nie tracąc czasu na rozstawianie krzeseł i rozwijanie prześcieradeł, to takie tipi będzie wspaniałą ozdobą pokoju.
Co więcej, jest to rzecz niesłychanie praktyczna, bo możecie tipi wykorzystać na prawdziwym biwaku. Niektóre dostępne modele mają nawet specjalne torby do przenoszenia. Z łatwością możecie zabrać je np. na łąkę czy do parku. Maluch będzie miał świetną zabawę, a do tego osłonę przed słońcem.
A wam podobają się takie cudeńka?

źródło zdjęć: pinterest.com

1 komentarz:

  1. Potwierdzam, dzieciaki uwielbiają takie zabawy. Właśnie dziś pierwszy raz rozłożyłam mojej Zuzi koc pomiędzy dwoma krzesłami i była zachwycona :) Uśmiech od ucha do ucha, bezcenny.
    Muszę przyznać, że już od dłuższego czasu myślę nad zakupem takiego dla Zuzi i oczywiście do moich sesji :-)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...